Güzellik diyince aklımıza çok şey gelir. En teknik anlamda Türk Dil Kurumu’na baktığımızda güzellik kelimesinin anlamı olarak ‘Estetik bir zevk, coşku, hoşlanma duygusu uyandıran nitelik, iyilik, yumuşaklık, ahlak ve fikrî nitelikleriyle hayranlık uyandıran şey ve güzel olan bir kimsenin niteliği’ tanımları ile karşılaşırız. Yani ‘güzellik’ bize hep hoş ve iyi olanı, tercih edileni çağrıştırır. İşte EsMyWorld olarak güzelliğinize güzellik katıyor. İç güzelliğinize dış güzelliğinizi de ekleyerek sizdeki ‘güzel’i en iyi şekilde ortaya koyuyoruz.

EsMyWorld, İstanbul, Ankara, İzmir, Bolu, Kayseri, Konya, Ordu, Trabzon ve Giresun’daki şubelerinde hizmet veren bir güzellik merkezidir. Güzel ülkemizin güzel insanlarla dolu olması için güler yüzlü personeli, uzman kadrosu, son teknoloji sistemleri ile lazer epilasyon, cilt bakımı, takma kirpik ve bölgesel zayıflama konuları başta olmak üzere ihtiyacınız olan pek çok konuda haftanın 7 günü size hizmet vermektedir.

Şık dekorasyonuyla kendinizi evinizde hissedeceğiniz, son derece hijyenik koşullarda uzman personeli ile hizmet alabileceğiniz güzellik merkezimize bekliyoruz.

Güzel bir ‘siz’ için, güzellik merkeziniz… EsMyWorld